Tıbbi Hizmetlerimiz

Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde kadın sağlığını ilgilendiren tüm hastalıklar, jinekolojik kanserler, gebelik öncesi ve sonrası, menopoz döneminde yaşanan tüm tıbbi sorunlar, deneyimli ve konusunda uzman hekimlerimiz tarafından ayrıntılı olarak değerlendirilmekte   ve yüksek başarı oranında çözüm sağlanmaktadır.

Randevulu hastalar poliklinikte değerlendirilirken, acil hastalar acil servis hekiminin konsültasyon isteği ile değerlendirilmekte ve takipli hastalarımıza gerektiğinde acil olarak uzman hekimimiz tarafından müdahale edilmektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisi ve Polikliniklerimizde  ileri teknoloji ve modern tıbbın tüm olanaklarını kullanan ve alanlarında deneyim sahibi uzman hekimlerimiz hizmet vermektedir. Hamilelik, doğum öncesi, sonrası ve emzirme dönemi danışmanlığı hizmetleri sağlanmaktadır.

Hastanemizde gerçekleşen tüm doğumlarda ailelerin çocuk sahibi olma sevincini görmek amacımız, bu güzel duyguya erişmek için  güvenli ve sağlıklı hastane ortamını size sunmak ise gururumuzdur.

Doğumunuzun ne zaman ve nasıl başlayacağını her zaman bilmek mümkün olmayabilir. Modern tıpta ağrısız doğum yapmak isteyen anne adaylarına önerilen epidural anestezi uygulaması için deneyimli anestezi uzmanları 7/24 hastanemizde sizin için hazır bulunmaktadır. Hastanemizde normal doğum teşvik edilmekle birlikte, Sezaryen ile doğum gerektiğinde ameliyathanede modern tıbbi cihazlar ile donatılmış altı ameliyat salonu kesintisiz hizmet için hazır bulundurulmaktadır.

Yakın gözlem ve özel tedavi ihtiyacı bulunan prematür bebekler için Doğumhahe, Ameliyathane, Doğum Servisi ve Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemizde kesintisiz hizmet sunulmaktadır. 

Hastanemize Sağlık Bakanlığı tarafından Bebek Dostu Hastane unvanı verilmiştir. Doğum öncesi gebelerimize emzirme eğitimleri verilmekte, doğum sonrasında ise bebek ve annenin ten tene teması sağlanmaktadır. Ebe ve hemşirelerimiz tarafından emzirme ve anne sütü ile beslenmenin önemi konusunda bilgi aktarımı ve yakın destek sürdürülmektedir.

Hastanemiz Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde;

Gebelikte Anne ve Bebek Takibi

Gebelerde  Ultrasonografi İncelemeleri

Gebelikte Uygulanan Testler (İkili Tarama,Üçlü Tarama ve Dörtlü Tarama Testleri)

Gebelikte Detaylı Doppler Ultrasonografi

Gebelikte Girişimsel İşlemler (Amniosentez)

Normal Doğum, Sezaryen

Doğum Sonrası Kontrol Muayenesi

Jinekolojik Ultrasonografi

Aile Planlaması Danışmanlığı ve Güncel Uygulamaları

Rahim İçi Araç (RİA)Takılması ve Çıkarılması

Endometriyal Biyopsi

Servikal Yayma (Smear)

Kolposkopik Biyopsiler

Laparoskopik  Over Kisti Operasyonlar

Laparoskopik   Tüp Ligasyonu

Menopoz Takip ve Tedavisi uzman hekimler tarafından yapılmaktadır.

Güncelleme: 22/01/2019