Tıbbi Hizmetlerimiz

Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirurji)

Nöroşirurji; beyin, omurilik, sinirler ve bu sistem çevresindeki kemik yapının ameliyat gerektiren hastalıkları ile ilgilenen tıbbi bilim dalıdır.

Egepol Hastanesi Nöroşirurji Bölümümüzde; beyin ve omurilik hastalıklarının tanı ve tedavisinde deneyimli uzman hekimler tarafından kapsamlı hizme verilmektedir.

Beyin cerrahisi için sağlanan poliklinik hizmetleri ve hastanemizde mevcut tanı yöntemleri, acil koşullarda  da hastalarımızın hizmetine eksiksiz olarak kesintisiz olarak sunulmaktadır.

Ameliyat öncesi ve sonrası tüm işlemler, hasta bakımı ve destek hizmetleri özel eğitim almış personellerimiz  tarafından yapılmaktadır. Ameliyat ile ilgili Nöroradyolojik inceleme yöntemleri ve ameliyat sonrası gelişmiş yoğun bakım ünitelerine verilen hizmet kalitesini sürekli yüksek tutulmaktadır. “Her hasta özeldir” bu bilinçle verdiğimiz hizmet ile  hastanın olabildiğince hızlı bir şeklide tekrar ev ve iş yaşantısına dönebilmesi amaçlamaktadır.

Beyin ve Sinir Cerrahisi Bölümümüzde

Hastanemiz Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümünde;

Beyin Kanamaları

Beyin Tümörleri

Kafa Travmaları

Bel ve Boyun Fıtıkları

Omurga Travmaları ve Omurilik Tümörleri

Periferik Sinir Kesileri ve Basıları  Tanı ve Tedavisi

Hidrosefali ameliyatları ve diğer tüm beyin-omurilik cerrahisi ameliyatları tanı ve tedavi hizmetleri uzman hekimler tarafından verilmektedir.

Güncelleme: 13/02/2019