İlker Gülbaşaran

Op. Dr. İlker Gülbaşaran

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

p. Dr. İlker Gülbaşaran, kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak geniş bir eğitim ve deneyime sahip olan saygın bir doktordur. Tıp eğitimine Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başlamış ve temel tıp bilgilerini bu prestijli kurumdan almıştır. Daha sonra Ankara Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı, Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine devam etmiş ve bu alanda uzmanlaşmıştır.

Kariyerine Salihli Özel Medigüneş Hastanesi’nde başlayan Op. Dr. İlker Gülbaşaran, kadın hastalıkları ve doğum alanında hastalara etkili ve özenli bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Daha sonra Salihli Devlet Hastanesi’nde görev almış ve kamusal sağlık hizmetlerine katkı sağlamıştır.

Şu anda Egepol Hastanesi’nde çalışarak uzmanlığını ve deneyimini hastalarına sunmaya devam etmektedir. Kadın sağlığı ve doğum konularında uzmanlaşmış olan Op. Dr. İlker Gülbaşaran, hastalarının sağlığına büyük bir özenle yaklaşır ve onların ihtiyaçlarına uygun tedavi planları oluşturur. Kendisi, alanındaki bilgi ve deneyimini sürekli olarak güncellemekte ve hastalarının sağlığını her zaman ön planda tutmaktadır.

Kurslar – Sertifikalar

BİLİMSEL YAYINLAR

Bilimsel Yayınlar

1.Gulbasaran I, Tokmak A. Medical Approach to Urinary Retention After Vajinal Hysterectomy: Pelviperineology 2020; 39:96-98
2.Tokmak A, Gulbasaran I, Akar S, Yesilyurt H. Vulvar Haematoma Following Laparoscopic Endometrioma Excision: Report of A Rare Complication. J Clin Diagn Res. 2015; 9(11): 9–10.
3.Gulbasaran I, Tokmak A, Sarıkaya E. Residual trophoblastic tissue detected at post puerperal period: A rare cause of late postpartum hemorrhage after vaginal delivery. The Journal of Gynecology- Obstetrics and Neonatology. 2015; Suppl. 1: 18-19.
4.Evliyaoglu O, Sarıkaya E, Tarlan N, Aksakal O, Gulbasaran I, Yenicesu O, Ozgu E, Tokmak A, Erkaya S. Evaluation of Cervical Culture Results of Hospitalized Patients with Tubo-ovarian Abscess. The Journal of Gynecology – Obstetrics, and Neonatology. 2015; Suppl. 1: 98-99.

Bilimsel Bildiriler

1.Gulbasaran I. Massive hematuria secondary to urinary infection in a case of placenta percreata. 16. National Gynecology and Obstetric Congress. 2018; P-085
2.Gulbasaran I. Placental Adhesion Abnormalities. Zekai Tahir Burak Women’s Health, Education and Research Hospital. 2015
3.Gulbasaran I, Tokmak A, Sarıkaya E. Residual trophoblastic tissue detected at post puerperal period: A rare cause of late postpartum hemorrhage after vaginal delivery. 12. Zekai Tahir Burak Gynecology and Obstetric Congress. 2015; P S-018
4.Evliyaoglu O, Sarıkaya E, Tarlan N, Aksakal O, Gulbasaran I, Yenicesu O, Ozgu E, Tokmak A, Erkaya S. Evaluation of Cervical Culture Results of Hospitalized Patients with Tubo-ovarian Abscess. 12. Zekai Tahir Burak Gynecology and Obstetric Congress. 2015; P S-098

Eğitim ve Projeler

1.13-14 May 2017, Turkish Gynecological Endoscopy Association, Hysteroscopy and Laparoscopy, Suturing Techniques In Laparoscopy, Izmir, TURKEY.
2.28-30 October 2016, Turkish Maternal Fetal Medicine and Perinatology Association, Ultrasound Course, Istanbul, TURKEY.
3.21-22 February 2015, Turkish Reproductive Medicine and Surgery Association, Hysteroscopy and Laparoscopy, Suturing Techniques In Laparoscopy, Ankara, TURKEY.
4.21-23 January 2015, Turkish Public Health Institution, Neonatal Resuscitation Program, Ankara, TURKEY.
5.4-6 June 2010, Turkish Urology Association, Urological Education Program. Urological Laparoscopic Surgery Course, Kocaeli, TURKEY.