Acil Servis

Hastanemizin Acil Servis ekibi ile her an hazır ambulansı kesintisiz hizmet vermektedir. Hayati tehlikenin bulunduğu durumlarda hasta ya da yaralının hastanelerimize ulaştırılması, aciliyet durumuna göre sıralanması (triaj) ve ilk müdahale en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir.

Randevu sisteminin bulunmadığı tek bölüm olan Acil Servis’te, hekimler tarafından hastalara hayati durumlarına göre öncelik verilmektedir. Hastalara vakit kaybetmeden müdahale yapılmakta ve gerek duyulursa bir süre acil gözlem odalarında takip edilmektedir.

Acil Servis

 

Gerekli görüldüğü durumlarda branş hekimlerimiz Acil Servis ekibine destek vermektedir. Acil gerçekleştirilmesi gereken radyoloji görüntülemeleri, laboratuvar testleri, pansuman, alçı, enjeksiyon gibi hizmetler de alanında uzman ekibimiz tarafından 7/24 gerçekleştirilmektedir. Hastalar acil servisteki ilk müdahalenin ardından gerek görüldüğü takdirde hastanemizin ilgili tıbbi bölümlerine yönlendirilmektedir. Özel bakım hizmeti alması gereken hastalarımızın da Yoğun Bakım Bölümümüzde en iyi tedaviyi alması sağlanmaktadır.

Ambulans hizmetimiz için 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 850 35 35 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Egepol International Hastanesi