Genel Cerrahi

Egepol Sağlık Grubu Hastaneleri Genel Cerrahi Bölümü’nde ileri teknolojiye sahip tıbbi ekipman ve alanında deneyimli uzman hekimlerimizle güncel tıptaki gelişmeler ışığında hizmet verilmektedir.

Tanı yöntemleri nelerdir?

Genel Cerrahi uzmanı hekimlerimiz belirli şikâyetlerle hastanemize başvuran hastayla görüşerek rahatsızlığı ve tıbbi geçmişi hakkında bilgi edinir, fiziki muayene gerçekleştirir. Gerekli laboratuvar ve radyolojik tetkiklerinin ardından hastalığın tanısı konulur ve tedavi süreci başlar.

Genel Cerrahi Bölümümüzde endoskopik inceleme ve girişimler de tanı ve tedavi amacıyla başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Multidisipliner çalışma sisteminin benimsendiği hastanemizde Genel Cerrahi uzmanı, ameliyat ve sonraki tedavi aşamalarının planlanması için gerekiyorsa Gastroenteroloji, Radyoloji ve Girişimsel Radyoloji, Patoloji, Medikal ve Radyasyon Onkolojisiyle işbirliği içinde çalışmaktadır.

Tedavi yöntemleri nelerdir?

Genel Cerrahi bölümünün tedavi yöntemi ameliyat olmakla birlikte güncel tıptaki gelişmeler ışığında ameliyatsız tedavi seçenekleri de uygun hastalara sunulmakta ve Girişimsel Radyoloji desteğiyle hastaların hızlı bir şekilde sağlıklarına kavuşması sağlanmaktadır.

Alanlarında deneyimli Genel Cerrahi uzmanı hekimlerimiz tam donanımlı, ileri teknolojik alt yapıya sahip ameliyathanelerimizde tüm laparoskopik (kapalı) ve açık Genel Cerrahi ameliyatlarını başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Her türlü donanıma sahip bölümümüz, acil cerrahi gereken durumlarda da üst düzey seviyede, kapalı ve açık cerrahi seçenekleriyle hizmet vermektedir.

Videolar

Apandisit Tedavisi

Apandisit, karnın sağ tarafında kalın bağırsağa bağlı ince bir kesedir. Apandisit, enfekte olması durumda patlayabilir ve hayati tehlikeye yol açabilir.

Detaylı Bilgi

Robotik Cerrahi

Genel olarak Robotik Cerrahi tekniği, cerrahın kontrol konsolu başında bulunması ve robotik cerrahi makinelerini eş zamanlı olarak kullanılmasıyla gerçekleştirilmektedir.

Detaylı Bilgi

Meme Kanseri

Meme kanseri, başlıca kadınlarda en sık karşılaşılan kanserler içerisinde birinci sırada yer alır. Aynı zamanda hemen hemen her yaş grubunu etkileyebilen bir kanser türüdür.

Detaylı Bilgi
Diğer tedaviler için Tıklayınız

Egepol Cerrahi Hastanesi