Eren Güçer

Uzm. Dr. Eren Güçer

Kardiyoloji Uzmanı

  • 2000 – 2007 Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi
  • 2010 – 2014 Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı

Uzm. Dr. Eren Güçer, kalp ve dolaşım sistemi hastalıklarının teşhis, tedavi ve yönetimi konularında uzmanlaşmış deneyimli bir kardiyoloji uzmanıdır. Eğitim ve deneyimi, hastalarına en iyi sağlık hizmetini sunma konusundaki yetkinliğini destekler.

Eğitimine Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başlayan Dr. Güçer, tıp alanındaki temel bilgileri edinerek bu alandaki kariyerine sağlam bir temelle başladı. Daha sonra Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı’nda özel bir ilgi geliştirerek kardiyoloji alanında kendini geliştirdi. Uzm. Dr. Eren Güçer, özel olarak “Girişimsel Kardiyoloji” ile ilgilenmekte ve uzmanlığını bu alanda ilerletmektedir.

Kariyerine daha fazla şekil vermek ve pratiğini geliştirmek amacıyla Mersin Tarsus Devlet Hastanesi’nde çalışmaya başlayan Dr. Güçer, burada çeşitli kardiyolojik vakaları inceleme fırsatı buldu. Deneyimlerini artırarak, hastalarının daha iyi tedavi edilmesini sağlamak için çabaladı.

Uzm. Dr. Eren Güçer, kardiyoloji alanındaki bilgi ve becerilerini geliştirmek için Atakalp Kalp Hastanesi, Özel Medifema Hastanesi ve Batı Anadolu Central Hospital gibi farklı sağlık kurumlarında çalıştı. Bu süreçlerde, kalp hastalıkları, hipertansiyon, anjiyografi, ekokardiyografi gibi pek çok konuda derinlemesine bir uzmanlık kazandı.

Şu anda Egepol Hastanesi’nde görev yapan Dr. Güçer, hastalarına modern tıbbi yaklaşımlar ve en son teknolojiyi kullanarak kalp sağlığı konusunda yardımcı olmayı sürdürmektedir. Kalp sağlığına duyduğu derin ilgi ve deneyimi sayesinde, hastalarına en iyi tedaviyi sunma konusunda kendine güvenen bir uzmandır.