Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bölümün en önemli ayaklarını gebelik takibi ve doğum, Jinekolojik Onkoloji ile menopoz takibi oluşturmaktadır.

Gebelik takibi ve doğum

Gebelik takibinde anne adayı ve hekim arasındaki kesintisiz iletişim, sürecin sağlıklı bir şekilde yönetilmesi açısından son derece önemlidir. Hastanemizin güçlü Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı hekim kadrosu, teknoloji ve modern tıbbın her türlü imkânını kullanarak anne adaylarının gebelik süreçlerini takip eder ve doğumu sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlar.

Sağlık Bakanlığı tarafından ‘Bebek Dostu Hastane’ unvanına layık görülen hastanemiz bu çerçevede anne adaylarına doğum sonrasında emzirme eğitimi ve danışmanlığı hizmeti sağlamaktadır. Konusunda eğitimli ebe ve hemşirelerimiz tarafından yönetilen ve doğumun hemen ardından bebek ve annenin tenlerinin temas etmesinin sağlanmasıyla başlayan süreç, emzirme ve anne sütüyle beslenmenin önemi hakkındaki eğitimle devam eder.

7/24 hazır ameliyathane ekibi

Hastanemiz normal doğumu teşvik etmektedir. Sezaryen gereken durumlar için de modern tıbbi cihazlarla donatılmış altı ameliyathanemiz ve deneyimli anestezi ekibimiz doğumun sağlıklı ve konforlu bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Ağrısız normal doğum gerçekleştirmek isteyen anne adayları için deneyimli Anestezi uzmanlarımız 7/24 göreve hazır beklemektedir.

Hastanemiz, doğum sırasında ve sonrasında yaşanabilecek sorunlara da hazırlıklıdır. Doğum sonrası özel bakım ve tedavi ihtiyacı bulunan bebekler için Yenidoğan Yoğun Bakım Servisimiz her türlü teknolojik imkânıyla kesintisiz hizmet vermektedir.

Videolar

Genital Siğil (Kondilom) Tedavisi

Genital siğiller hem kadınlarda hem de erkeklerde görülebilmektedir.

Detaylı Bilgi

Cinsel İşlev Bozuklukları Tedavisi

Cinsel işlev bozuklukları hem erkek hem de kadınlarda yaygın şekilde görülen rahatsızlıklardır.

Detaylı Bilgi

Cinsel İsteksizlik Tedavisi

Cinsel isteksizlik, en basit anlatımıyla partnerlerden birinin ilişki isteğindeki azalmadır.

Detaylı Bilgi
Diğer tedaviler için Tıklayınız

Egepol International Hastanesi