Gliom Tedavisi

Beyin tümörleri, beynin kendi hücrelerinden meydana gelebileceği gibi metastaz yani farklı organlarda meydana gelen kanserlerin beyin dokusuna sıçramasından kaynaklanır.

Detaylı Bilgi

Beyin Anevrizmaları Ameliyatı

Beyin anevrizmalarının diğer adı da beyin baloncuklarıdır. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de beyin anevrizmaları tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Beyin Kanaması Ameliyatı

Beyin kanası, beyin boşlukları başta olmak üzere beyin dokusu ve yüzeyinde oluşan kanamalardır. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de beyin kanaması tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Beyin Pili

İnsanların nörolojik bir rahatsızlıktan dolayı hareket kabiliyetini ve kontrolünü kaybetmesi üzerine kullanılan tedavi yöntemleriden birisi de beyin pili tedavisidir.

Detaylı Bilgi

Beyin Tümörü Ameliyatı

Kafatası bölgesinde yer alan ve kontrolsüz bir şekilde büyüyen hücrelere beyin tümörü adı verilir. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de beyin tümörü tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Distoni Tedavisi

Distoni, vücudun belirli bir bölgesinde veya yaygın bir şekilde oluşan istemsiz kas spazmları ile kendini gösterir. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de distoni tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Hidrosefali (Beyinde Su Toplanması) Tedavisi

Hidrosefali ismi ile bilinen hastalık, beynin derinliklerinde boşluklarda sıvı birikmesi sonucu meydana gelir. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de hidrosefali tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Hipofiz Tümörleri Ameliyatı

Hipofiz tümörleri genellikle 5 kişiden birinde görülmektedir. Bu tümör türleri hipofiz adenomları olarak da anlandırılmaktadır. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de hipofiz tümörlerinin tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

İnme ve Koruyucu Tedaviler

İnme ya da diğer ismi ile felç, beyne giden hayati önem taşıyan oksijen ve kan akışının ani bir şekilde kesişmesi ya da azalması sonucunda ortaya çıkar. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de inme tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Kafa Travmaları

Bir darbe ya da kaza sonucunda kafa travması meydana gelebilir. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de kafa travmaları tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Menenjit Tedavisi

Beyin ve omuriliği saran meninks adı verilen zarın iltihaplanması durumunda menenjit hastalığından söz edilmektedir. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de menenjit tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Meninjiyom Ameliyatı

Meninjiyom, beyinde görülebilmekte olan çoğunluğu ise iyi huylu olan tümörler olarak bilinmektedir. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de meninjiyom tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Omurga Kırığı – Bel Kayması

Omurga kırığı veya bel kayması, stres kırıkları olarak da bilinmektedir. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de omurga kırığı tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Sinir Sıkışması Tedavisi

Sinir sıkışması genellikle vücuttaki sinir lifinin baskı altında kalması nedeniyle oluşur. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de sinir sıkışması tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Spina Bifida Ameliyatı

Spina Bifida hastalığı halk arasında bu ismiyle pek bilinmez. Bu hastalık daha çok ayrık omurga hastalığı şeklinde bilinir. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de ayrık omurga hastalığı (spina bifida) tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Servikal Dar Kanal Tedavisi

Servikal Dar Kanal Tedavisi
Diskin dışarı taşması ve omurlar arasındaki diğer artritik değişiklikler omurilik ile omuriliğin dallarının geçtiği boşluğu daraltmaktadır. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de servikal dar kanal tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Bel Kayması Ameliyatı

Bel kayması, kişilerin günlük hayatını etkileyen, bel ve kalça ağrısı çekmelerine sebep olacak bir rahatsızlıktır. En kısa sürede doktora gidilmesi ve tedavisine başlanamsı tavsiye edilir. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de bel kayması tedavisinde, uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Lomber Dar Kanal Tedavisi

İlerleyen yaş ile birlikte omurlar arasındaki disklerin yapısal işlevini kaybetmesi ve daha az su içermesi Lomber Dar Kanal olarak ifade edilmektedir. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de lomber dar kanal tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Sinir Sıkışması Ameliyatları

Boyun omurlarından ele kadar uzanan üç farklı sinir vardır ve sinir sıkışması en sık dirsekteki sinirlerde görülür.

Detaylı Bilgi