Akne Tedavisi

Kıl kökleri ile yağ bezeleri tıkanması sonucu sivilceye sebep olan cilt durumuna akne denmektedir.

Detaylı Bilgi

Ayak Mantarı Tedavisi

Ayaklarda kırmızı döküntülere ve kaşıntıya sebep olan mantar enfeksiyona ayak mantarı denir.

Detaylı Bilgi

Behçet Hastalığı Tedavisi

Behçet hastalığının nedeni bilinmese de pek çok organı etkileyebilmektedir.

Detaylı Bilgi

Cilt (Deri) Kanseri

Kanser türlerinden olan cilt kanseri hiçbir şekilde uyarı vermeden normal deri üzerinde gelişebilmektedir. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de cilt kanseri tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Cilt Lekelenmeleri Tedavisi

Cilde kendi rengini veren hücrelerde sıkça görülen düzensizlik sonucunda ciltte bazı lekeler meydana gelebilir. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de cilt lekelenmeleri tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Çocuklarda Ürtiker (Kurdeşen) Tedavisi

Çocuklarda ürtiker bilinen diğer adıyla kurdeşen cilte oluşan ani kızarma, kabarma ve kaşıntılara denilmektedir.

Detaylı Bilgi

Doğum Lekesi Tedavisi

Doğum lekesi, yenidoğan bebeklerin ciltlerinde sıklıkla görülebilen renk değişimlerine denilmektedir. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de doğum lekesi tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Egzama (Atopik Dermatit) Tedavisi

Egzama ciltte kuru ve pullu yama gibi lezyonlara, yoğun kaşınmaya sebep olan kronik bir cilt hastalığıdır. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de egzama tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Hücresel Tedavi

Kök hücre şeklinde bilinen bu hücreler, çoğalamayan sinir ve kas hücrelerinden daha farklı olarak çoğalabilir ve bölünebilir.

Detaylı Bilgi

Kurdeşen Tedavisi

Kurdeşen, ciltte görülen kabarık ve kaşıntılı lekelerdir. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de kurdeşen tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Mezoterapi Tedavisi

Mezoterapi, kozmetik amaçlı tercih edilen gençleştirme, sıkılaştırma ve yağları vücuttan atmak için uygulanan bir yöntemdir. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de mezoterapi tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz. Mezoterapi fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Psoriasis (Sedef Hastalığı) Tedavisi

Sedef hastalığı, cilt hücrelerinin standarttan daha hızlı bir şekilde çoğalmasına sebep olan bir cilt bozukluğu türüdür. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de Psoriasis (Sedef Hastalığı) tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Rosacea (Gül Hastalığı) Tedavisi

Rosacea bir diğer ismiyle gül hastalığı olarak da bilinmektedir. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de rosacea (Gül Hastalığı) tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Saç Bozuklukları Tedavisi

Saç bozuklukları sıklıkla dökülme gibi kozmetik ve estetik sorunlardır. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de saç bozuklukları tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Seboreik Dermatit Tedavisi

Seboreik dermatit, kafa derisini etkileyen en bilinen cilt hastalıklarından biridir. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de seboreik dermatit (egzama) tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Siğil Tedavisi

Sigiller, derinin üstüne yerleşen HPV virüsü kaynaklı enfeksiyonlardır. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de siğil tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Tırnak Mantarı Tedavisi

Tırnak mantarı diğer ismiyle onikomikoz kişilerin el ve ayak tırnaklarınn uç kısmında görülen bir enfeksiyon türüdür. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de tırnak mantarı tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Vitiligo Tedavisi

Vitiligo hastalığı birçok kişinin yaşamış olduğu bir hastalık olabilir. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de vitiligo tedavisinde uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Suçiçeği Tedavisi

Suçiçeği, genellikle çocuk yaşlarda görülen ve döküntülere sebep olan bulaşıcı bir hastalıktır. Temas ve hava yolu ile bulaştığı için aşılama koruyuculukta önemlidir.

Detaylı Bilgi

Otoimmün Hastalıklar Tedavisi

Otoimmün hastalıklar, bağışıklık sisteminin gerektiğinden fazla çalışması halinde vücudun kendi dokularını yabancı algılaması ve zarar vermesidir. Egepol Hastanesi olarak İzmir’de otoimmun hastalıkların tedavisi konusunda uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi